Panel Çit Fiyatları Panel Çit Fiyatları Panel Çit Fiyatları

Emre Tel Örme İnş. Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.

Biz Kimiz?

Panel Çit Sistemleri olarak; uzun yıllar takip ettiğimiz ve içinde bulunduğumuz sektörümüzden edindiğimiz tecrübeleri de yanımıza alarak, Emre Tel ve Çit Sistemleri çatısı altında kurumsallaştırdık.

İçinde başarıyla mevcut bulunduğumuz tel çit sektöründeki yenilikleri titizlikle takip edip bu izlenimleri kaliteyle uygulayan firmamız, büyüme yolunda kendine her gün bir halka eklemeye devam ediyor.     

Bugüne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonra da yapacağımız proje ve hizmetlerimizde güvenilir ve  kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterilerimize sunarak, müşteri memnuniyetini temel ilke sayarak ileriye doğru kararlılığımızı sürdürmekteyiz.

Türkiye´de kalite ve estetiğe önem veren müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan, uygun fiyat avantajları ile sektörde hızlı ilerleme kaydeden bir firmayız.

Firmamız geçmişteki başarılardan esinlenerek günümüz teknolojisini en iyi şekilde değerlendiren firmamız en iyi kalite ve uygun fiyatları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.